Szkoła Podstawowa Nr 3 w Namysłowie
 
  Marzec 02 2015 04:26  
 
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 12,725
Najnowszy użytkownik: Robertdok
Nawigacja
Strona główna
Dane teleadresowe
Historia szkoły
Dla rodziców
Sport w Trójce
Zespoły taneczne
Gazetki szkolne
Przegląd Małych Form Teatralnych
Współpraca z Niemcami
Biblioteka
Samorząd Uczniowski
Scenariusze
Pisali o nas
Szukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Rekrutacja

INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W NAMYSŁOWIE

W dniach od 2 do 31 marca 2015 r. będą przyjmowane zgłoszenia dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły oraz wnioski o przyjęcie dziecka spoza obwodu szkoły (w roku szkolnym 2015/2016 obowiązkiem szkolnym objęte są dzieci siedmioletnie urodzone w roku 2008 oraz dzieci sześcioletnie urodzone w roku 2009). Wzory dokumentów można odebrać w sekretariacie szkoły lub pobrać ze strony internetowej placówki (zakładka - dla rodziców).

Granice obwodu Szkoły Podstawowej Nr3 w Namysłowie

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Angielskiej

17 lutego 2015 roku odbył się, już po raz szósty, Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Angielskiej zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie. Do konkursu przystąpiły następujące szkoły: Szkoła Podstawowa nr 3 z Namysłowa, Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi z Namysłowa, Szkoła Podstawowa nr 5 z Namysłowa, Szkoła Podstawowa z Kamiennej, Zespół Szkolno-Przedszkolny ze Smarchowic Wielkich i Zespół Szkolno-Przedszkolny z Jastrzębia.
Wspaniale zaprezentowała się nasza uczennica Patricia Szopa recytując wiersz pt. „Princess school”. Oprócz doskonałej recytacji Patricia przygotowała piękne rekwizyty, które bardzo ubarwiły jej występ. Jednogłośną decyzja jury, zajęła pierwsze miejsce i zdobyła cenne nagrody.
We are proud of you!!!
Mikołajkowe Rachowanie

Tak jak w ubiegłym roku w grudniu odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny „ Mikołajkowe Rachowanie”. Konkurs przeprowadzono w dwóch grupach wiekowych klas czwartych i piątych. W rywalizacji wzięło udział po pięć dwuosobowych zespołów w sumie 60 uczestników.
Zespoły w zmaganiach wspierali dopingiem pozostali uczniowie. Nagrodą była nie tylko satysfakcja z uzyskanego miejsca lecz również słodycze, które zespoły wywalczyły dla sowich klas.
Wyniki konkursu w kategorii klas czwartych: I miejsce klasa 4B , II miejsce klasa 4A, III miejsce klasa 4C.
Wyniki konkursu w kategorii klas piątych: I miejsce klasa 5C, II miejsce klasa 5B, III miejsce klasa 5A.
Bal karnawałowy

15 stycznia 2015 r. odbył się bal dla uczniów klas I-III. W salach lekcyjnych wychowawcy wraz z Rodzicami przygotowali poczęstunek dla dzieci. Bal rozpoczęto zabawą na powitanie „Dzień dobry witam Was”, następnie były „Żabki”, „Kaczuszki” i wiele innych zabaw muzyczno – tanecznych, do których włączyli się wszyscy uczniowie. Dzieci wspaniale bawiły się przy muzyce Disco – Polo i muzyce współczesnej. Każdemu zabrakło sił podczas zabawy w „ Kaczorka” . Przebrania uczniów były przeróżne, aż trudno niekiedy było poznać swoje dziecko! Uczniowie wspaniale się wspólnie bawili.
Jasełka

19 grudnia 2014r. uczniowie z klas IV, V i VI stali się aktorami, którzy zaprezentowali przedstawienie z okazji Bożego Narodzenia. Cała społeczność uczniowska, wraz z nauczycielami, miała okazję przypomnieć sobie wydarzenia z Betlejem. Wzruszenie, śpiew kolęd, urok postaci oraz radość towarzyszyły wszystkim oglądającym. "Aktorom" dziękujemy za wprowadzenie nas w nastrój Świąt.
Klasowe warsztaty przedświąteczne

W dniu 11 grudnia po raz kolejny odbyły się klasowe warsztaty plastyczne. Celem spotkania było wykonanie „nietuzinkowych” ozdób świątecznych. Wszyscy uczestnicy w miłej oraz pełnej życzliwości atmosferze i z wielkim zaangażowaniem wycinali, sklejali i przyozdabiali bożonarodzeniowe zabawki. Prace trwały ponad godzinę. Ich efektem stały się pełne blasku i koloru świąteczne: renifer ki, bałwanki, bombki oraz przepiękne śnieżynki. Każda (wykonana własnoręcznie przez uczniów klasy II „b” i ich rodziców) błyskotka znalazła swoje miejsce na klasowej choince.
Pasowanie uczniów klas pierwszych

4 grudnia 2014 r. odbyło się w naszej Szkole „Pasowanie uczniów klas pierwszych”.
KL. I a – wychowawca – Danuta Miś
Kl. I b – wychowawca – Jolanta Hruszowicz
Kl. I c – wychowawca – Ewa Florek
Kl. I d – wychowawca – Justyna Wojtowicz
Kl. I e – wychowawca – Malwina Wilczak
Zostali oni przyjęci do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 poprzez złożenie ślubowania oraz pasowanie przez Panią Dyrektor – Beatę Gallę oraz Pana Dyrektora – Janusza Długokęckiego.
Mikołaj

5 grudnia( piątek) w każdej klasie I-III był Mikołaj. Przybył ze swoimi pomocnikami – Elfami i Aniołami. Każde dziecko otrzymało prezent. Uczniowie zaśpiewali Mikołajowi piosenki i tradycyjnie powiedzieli wierszyki. Paczki przygotowali Rodzice. Zadbali o to, aby każde dziecko otrzymało prezent. Oprócz słodyczy w paczkach znalazły się maskotki, książki i inne drobne upominki.
Było miło, słodko i wesoło!
Mikołajkowy Konkurs Skoku Wzwyż

Tradycyjnie o tej porze roku tj. 05.12.2014 został rozegrany po raz kolejny cieszący się dużym zainteresowaniem Mikołajkowy Konkurs Skoku Wzwyż, którego organizatorem był Szkolny Klub Sportowy " SKS TRÓJKA" przy Szkole Podstawowej Nr 3 w Namysłowie. Udział w nim wzięli uczniowie Gminy Namysłów. Rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach – szkoły podstawowe i gimnazja. Każda szkoła miała wystawić po jednym reprezentancie kolejno klas IV-V-VI (podstawówki dziewczęta i chłopcy), oraz klas I-II-III (gimnazja dziewczęta i chłopcy). Suma wysokości każdej z drużyn miała wpływ na wynik końcowy rywalizacji.
Choinkowa ozdoba
Choinkowa ozdobaKlasy pierwsze wzięły udział w konkursie plastycznym „Choinkowa ozdoba”. Konkurs ogłoszony był przez Kuratorium Oświaty w Opolu dla uczniów 6 i 7 – letnich województwa opolskiego.
Wychowawcy klas pierwszych, po zapoznaniu się z regulaminem przystąpili do konkursu. Uczniowie indywidualnie przygotowali ozdobę choinkową. Prace były wykonane bardzo pomysłowo oraz przeróżnymi technikami plastycznymi, z różnych dostępnych materiałów. Wśród prac znalazły się: bombki ozdobione cekinami, aniołki z piór, łańcuchy, gwiazdy. Zebrano 36 ozdób choinkowych.
Teraz pozostaje nam tylko czekać na wyniki konkursu.
UCZNIOWIE SP 3 Z WIZYTĄ W DOMU DZIECKA

Jak co roku uczniowie SP3 w Namysłowie zebrali słodycze, przybory szkolne oraz zabawki dla wychowanków Domu Dziecka w Namysłowie. Inicjatorką akcji była pani Małgorzata Sobczyk (przy współpracy z Samorządem Uczniowskim). Ochotnicy przez cały miesiąc zbierali „dary” dla potrzebujących. Kto tylko mógł, przynosił zeszyty, kredki słodycze… . Nazbierało się tego całkiem niezła ilość. W piątek, 5 grudnia delegacja złożona z rodziców, nauczycieli i uczniów zawiozła prezenty do zaprzyjaźnionego Domu Dziecka w Namysłowie. Mieszkańcy Domu Dziecka serdecznie wszystkich przywitali. Czas upłynął na miłej rozmowie i pogawędkach. Pożegnaniom nie było końca.
Mamy nadzieję, że za rok powtórzymy naszą akcję.
Sześciolatki w szkole
Dla uczniów
KONKURSY

HISTORIA

Certyfikaty
Copyright © 2010

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2015 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

351,702 unikalnych wizyt

Original DAJ Green Theme by: Dustin Baccetti · Ported for PHP-Fusion v6 by: Fuzed Themes · Converted to PHP-Fusion v7 by B.Galla