Maj 28 2020 14:03

WAŻNE!!!
Organizacja pracy szkoły
    Organizacja pracy szkoły do dnia 7 czerwca:
    Od 25 maja
    1. Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla uczniów klas I-III, których rodzice zadeklarowali chęć udziału w tych zajęciach (prowadzą: wychowawcy świetlicy i od 1 czerwca również nauczyciel bibliotekarz i psycholog szkolny),
    2. Konsultacje na terenie szkoły dla uczniów klas ósmych w zależności od potrzeb (nauczyciele uczący; konsultacje możliwe po wcześniejszym indywidualnym umówieniu się z nauczycielem). Przewidywane konsultacje w grupach nie większych niż nauczyciel + 5 uczniów. Konsultacje możliwe w godzinach 08:00 - 08:45 i 13:00 - 15:00
    3. Zdalne nauczanie bez zmian.
    4. Możliwe zajęcia rewalidacyjne dla uprawnionych uczniów.

Od 1 czerwca
    1. Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla uczniów klas I-III (kontynuacja),
    2. Konsultacje na terenie szkoły dla uczniów wszystkich klas w zależności od potrzeb (możliwe po wcześniejszym indywidualnym umówieniu się z nauczycielem). Przewidywane konsultacje w grupach nie większych niż nauczyciel + 5 uczniów). Konsultacje możliwe w godzinach 08:00 - 09:00 i 13:00 - 15:00
    3. Zdalne nauczanie bez zmian,
    4. Zajęcia rewalidacyjne (kontynuacja).

Drodzy Rodzice, Drodzy uczniowie!
    Poniżej wewnętrzna procedura bezpieczeństwa obowiązująca od 25 maja 2020r.
    Wewnętrzna Procedura Bezpieczeństwa w warunkach pandemii COVID-19
    w Szkole Podstawowej nr 3 im. Bolesława Prusa w Namysłowie
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Egzamin ósmoklasistów

Tydzień bibliotek
    Hasłem Tygodnia Bibliotek 2020 jest „Zasmakuj w bibliotece”

Jak co roku Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich organizuje w dniach od 8 do 15 maja Tydzień Bibliotek. Jest to program promujący czytelnictwo. Ma on na celu podkreślenie roli czytania w życiu każdego człowieka oraz zwiększenie prestiżu zawodu bibliotekarza.
    Zapraszamy wszystkich Uczniów i Rodziców do wzięcia udziału w tej formie aktywności. Proponujemy również udział w konkursach. Informacje na ich temat oraz gry literackiej dla Rodziców i Dzieci są zamieszczone w zakładce Wirtualna biblioteka.
Dzień Polskiej Niezapominajki
    UWAGA! K O N K U R S Y !!!
    Dzień Polskiej Niezapominajki obchodzimy od kilkunastu lat 15 maja. W tym dniu promujemy szczególnie walory polskiej przyrody i różnorodność biologiczną, przypominamy o potrzebie jej ochrony. Dodatkowo „niezapominajka” ma na celu zachowanie od zapomnienia ważnych chwil w życiu, osób, miejsc i sytuacji, lokalnych tradycji. Święto to zachęca nas do pamiętania o bliskich, życzliwości, do otwarcia na drugiego człowieka, dostrzeżenia go na własnym osiedlu, dzielnicy czy mieście, przypomina o istocie dbania o nasze otoczenie.

Konkurs plastyczny dla klas IV-V
    Temat: Kartka z wykorzystaniem motywu niezapominajki
    Format kartki A-4; technika dowolna
    Prace plastyczne proszę przesyłać do nauczyciela uczącego plastyki

Konkurs plastyczny dla kl. VI
    Temat: Zakładka do książki z niezapominajką.
    Format i technika według pomysłu autora pracy
    Prace plastyczne proszę przesyłać do nauczyciela uczącego plastyki

Konkurs dla klas VII-VIII
    Temat: Ułożenie wiersza p.t. „Niezapominajka”
    Wiersze proszę przesyłać do Pani J. Kaczmarek
    Każda praca powinna być podpisana(imię, nazwisko i klasa)

Termin odsyłania prac: do 24 maja 2020 r.
IX SZKOLNY FESTIWAL PIOSENKI (CHALLENGE) – 2020

Informacja dla uczniów i rodziców

Drodzy Uczniowie, drodzy Rodzice!
    Wg kolejnej nowelizacji zarządzenia MEN szkoły pozostają zamknięte do dnia 24 maja 2020 r., a tym czasem nauka będzie kontynuowana na dotychczasowych zasadach nauczania zdalnego.
    Poniżej: kalendarium działań związanych z nauką w bieżącym roku szkolnym przedstawia się następująco:
    1 maja (piątek) święto państwowe – dzień bez zajęć dydaktycznych!
    18 maja (poniedziałek) – ostateczny termin wystawiania przez nauczycieli przewidywanych rocznych ocen klasyfikacyjnych (dotyczy wszystkich ocen, nie tylko przewidywanych ocen niedostatecznych).
    18 czerwca przewidywany termin przeprowadzenia konferencji klasyfikacyjnej.

Proszę również o przyjęcie podziękowań za dotychczasowe wyrazy wsparcia, wyrozumiałość, życzliwość oraz za „taką zwykłą” codzienną współpracę. Z nadzieją na „lepsze dni”.
    Pozdrawiam, J. Długokęcki
Komunikat z 24.04.2020 r.

Do 24 maja br. przedłużona została przerwa w nauczaniu stacjonarnym w szkołach. Nauka nadal będzie się odbywać na odległość. Minister Edukacji Narodowej podpisał nowelizację stosownego rozporządzenia.
Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Kontakt wyłącznie telefoniczny lub mailowy:
tel. 774100574, mail: sp3prus@o2
Prosimy o śledzenie bieżących informacji w mediach ogólnopolskich oraz szkolnych: www i profil na portalu fb
Komunikat

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 9 kwietnia 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

do dnia 26 kwietnia 2020 r.
    SZKOŁA BĘDZIE CAŁKOWICIE ZAMKNIĘTA.

Kontakt wyłącznie telefoniczny lub mailowy:
    tel. 774100574, mail: sp3prus@o2