Sierpień 28 2015 21:08

Scenariusze

Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

UWAGA!!! – Klasy I – godz. 8:00
(sale lekcyjne – spotkanie z wychowawcami)

Klasy I – III godz. 9:00
Klasy IV – VI – godz. 9:30

kl.Ia - s.21, kl.Ib - s.126, kl.Ic - s.116, kl.Id - s.25, kl.Ie - s.114, kl.If - s.22
kl.IIa - s.113, kl.IIb - s.115, kl.IIc - s.206, kl.IId - s.24, kl.IIe - s.117
kl.IIIa - s.205, kl.IIIb - s.204, kl.IIIc - s.23

Odjazdy autobusów – godzina 10:30

W dniu 1 września 2015r. odjazd autobusów:
1. z Kowalowic o godz. 7:00
2. z Łączan godz. 7:25

Klasy I

Lista uczniów klas pierwszych w roku szkolnym 2015/2016 w zakładce aktualności.

SEKRETARIAT SZKOŁY
od 29 czerwca do 31 sierpnia 2015 r.
czynny dla interesantów
od godz. 9.00 do godz. 13.00

PODRĘCZNIKI

Wykaz podręczników na rok szkolny 2015/2016 w zakładce dla rodziców.

Dzień Mamy i Taty

Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka. Dla niego rodzice to najważniejsze osoby w życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem, a rodzicem. Dlatego też w świetlicy szkolnej nauczycielki pomogły dzieciom wyrazić miłość do osób najbliższych ich sercu organizując Dzień Matki i Ojca.
Z tej właśnie okazji 18 czerwca 2015 roku odbyło się przedstawienie. Sala świetlicowa stała się sceną, na której wychowankowie w pięknych strojach zaprezentowali program artystyczny. Były wiersze, zagadki, piosenki, życzenia dla kochanych rodziców. Podczas wręczania upominków całusom i uściskom nie było końca. Po prezentacji słowno – muzycznej wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku. Atmosfera tej uroczystości była podniosła i niezwykle rodzinna.
„Trójka” w BIEGU NAMYSŁOWIAN

Jak co roku każdy z uczestników miał do pokonania określony dystans w zależności od kategorii wiekowej. Nasza liczna reprezentacja (68 uczniów) przez całą imprezę była bardzo widoczna, co znalazło swoje odzwierciedlenie również w wynikach końcowych oraz na podium zawodów:
I miejsce: Julia Gala (kategoria klas I-II, dziewczęta),
I miejsce: Mateusz Gala (kategoria klas I-II chłopców),

V miejsce: Julia Sobczak (kategoria klas III-IV dziewcząt),
I miejsce: Capenko Maciej (kategoria klas III-IV chłopców),
III miejsce: Smagacz Bartłomiej,
IV miejsce: Igor Makarow,
V miejsce: Wiktor Makarow,
I miejsce: Jurkowianiec Maja (kategoria klas V-VI dziewcząt),
II miejsce: Chowanek Oliwia,
IV miejsce Stańczyk Julia,
V miejsce: Łamacz Julia,
VI miejsce: Burnecka Hanna IV miejsce: Wojciaczyk Michał (kategoria klas V-VI chłopców),
VIII miejsce: Tomaszewski Kordian,
VI miejsce Kałużny Jakub,
IX miejsce: Biały Kamil.
Wszystkim biorącym udział dziękujemy i gratulujemy.

Informacja MEN

18 czerwca 2015 r.
Opole, 16 czerwca 2015 r.
W trosce o najwyższą jakość edukacji czyli....
konferencja podsumowująca udział uczniów naszej szkoły w projekcie FASCYNUJĄCY ŚWIAT NAUKI I TECHNIKI.

Wszystkim uczniom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły biorącym udział z przygodą w „Fascynującym Świecie” składam serdeczne podziękowania. Dziękuję również wszystkim rodzicom, którzy aktywnie wspierali nasze uczestnictwo w realizowanym projekcie.
J. Długokęcki
Kluczbork, 15 czerwca 2015 r.
Od innych placówek też można się wiele nauczyć
Na zaproszenie Starosty Kluczborskiego oraz współpracującego z namysłowskimi placówkami oświatowymi Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Kluczborku wziąłem udział w konferencji podsumowującej realizację pilotażowego projektu KOMPLEKSOWE WSPOMAGANIE ROZWOJU SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI POWIATU KLUCZBORSKIEGO. Konferencja odbywała się w hotelu Sommer Residence w Kuniowie i była doskonałą okazją do zapoznania się z wieloma ciekawymi rozwiązaniami i pomysłami, a dodatkowo okazała się też nieocenionym forum wymiany doświadczeń z biorącymi udział w tym spotkaniu nauczycielami, dyrektorami innych placówek oraz przedstawicielami wielu samorządów gminnych z powiatów kluczborskiego i oleskiego.
J. Długokęcki

Namysłów, 12 czerwca 2015 r.
„Z Orfeuszem przez pola Elizejskie” to konkurs organizowany przez Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Namysłowie. Konkurs ma na celu popularyzację kultury antycznej wśród dzieci i młodzieży. W tegorocznej edycji konkursu nasze uczennice: Oliwia Bużowicz, Kinga Maluśka, Martyna Matuszek i Patricia Szopa zajęły drugie miejsce. Nad przygotowaniem uczennic oraz ich udziałem w tej imprezie opieką sprawowała pani Katarzyna Kupniewska.
Sześciolatki w szkole