Wrzesień 21 2019 11:30

Najnowszy użytkownik: Jamesoccug

Ubezpieczenia NNW uczniów w roku szkolnym 2019/2020

Szanowni Rodzice!

W zakresie ubezpieczenia NNW uczniów w roku szkolnym 2019/2020 proponujemy grupowe ubezpieczenie;
1. InterRisk, propozycja w dwóch wariantach, opiekunem ubezpieczenia jest p. Przemysław Bielak (tel. 501 233 669)
2. Możliwe jest również ubezpieczenie dziecka w „Bezpieczny.pl” UWAGA! Pomimo utrzymania tej nazwy nastąpiła zmiana ubezpieczyciela; było AXE, jest GENERALI (opiekunem ubezpieczenia, tak jak w roku ubiegłym jest p. Iwona Błaszczyk, tel. 608 098 203)
PRZYPOMINAMY RÓWNIEŻ, ŻE UBEZPIECZENIE DZIECI JEST DECYZJĄ INDYWIDUALNĄ RODZICÓW I W TYM ZAKRESIE PROSIMY O PRZEKAZYWANIE WYCHOWAWCOM INFORMACJI O WYBORZE UBEZPIECZYCIELA I WARIANTU UBEZPIECZENIA LUB PISEMNEJ INFORMACJI O INDYWIDUALNYM UBEZPIECZENIU DZIECKA.
Dyrektor Szkoły / Rada Rodziców
INFORMACJA – AUTOBUS SZKOLNY - ODJAZDY

2 września:
ŁĄCZANY – 7:30, SP 3 – 10:30

3 – 6 września:
ŁĄCZANY – 7:30, SP3 – 14:30
Uwaga! Od dnia 9 września przewidywana zmiana godziny odjazdu autobusu do Łączan.
Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Informacja dla rodziców:
Uczniowie klas pierwszych
2 września, godzina 8:00
spotkanie z wychowawcami

Inauguracja roku szkolnego
2 września 2019 r.
klasy I - III, godz. 8:30
klasy IV - VIII, godz. 9:00

Informacja dla rodziców:
Zapisy dzieci do świetlicy szkolnej od dnia 26.08.2019 r.
Odpłatność za obiady w miesiącu wrześniu: 63 zł. Płatność do dnia 4 września.
Obiady będą wydawane od dnia 5 września
(dla wnoszących opłatę po dniu 4 września obiady będą dostępne od dnia 9 września).
WAŻNY KOMUNIKAT

UWAGA!!!
WAŻNE DLA UCZNIÓW REALIZUJĄCYCH OBOWIĄZEK SZKOLNY POZA OBWODEM.
W roku szkolnym 2019/2020 dowozy szkolne będą realizowane w ramach obwodów szkolnych.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
19 czerwca 2019 r.
godzina 08:00 klasy I - III
godzina 09:00 klasy IV - VII

Autobus szkolny:
rano bez zmian,
po zakończeniu o godzinie 11:00
INFORMACJA

Zakończenie roku szkolnego klas ósmych w dniu 18 czerwca 2019 r. o godzinie 11:00 w Namysłowskim Ośrodku Kultury.
Komunikat

W związku z prognozą pogody na najbliższy tydzień, w dniach 17 i 18 czerwca lekcje w Szkole Podstawowej nr 3 im Bolesława Prusa będą odbywały się wg przedstawionego poniżej planu:
1 lekcja. 08:00 – 08:30
2 lekcja. 08:40 – 09:10
3 lekcja. 09:20 – 09:50
4 lekcja. 10:00 – 10:30
5 lekcja. 10:45 – 11:15
6 lekcja. 11:30 – 12:00
7 lekcja. 12:10 – 12:40
8 lekcja. 12:45 – 13:15
W poniedziałek i wtorek; autobusy szkolne kursują bez zmian, obiady będą wydawane bez zmian, świetlica jest czynna w dotychczasowych godzinach pracy.
UWAGA! W związku z zakończeniem roku szkolnego klas ósmych (NOK, godz. 11:00) po czwartej lekcji wszystkie klasy spotykają się w domu kultury.
J. Długokęcki
Konkurs na stroik wielkanocny

Świetlica szkolna zorganizowała konkurs pt. „Stroik Wielkanocny". W konkursie wzięli udział uczniowie klas I-III. Prace zostały ocenione z uwzględnieniem: samodzielności wykonania, pomysłowości wykorzystanych materiałów oraz estetyki. Spośród złożonych prac wyłoniliśmy I, II i III miejsce, które zajęli :Jan Krupnik z klasy II c, Iga Mikołajczyk z klasy II b, Maksymilian Siwek z klasy II b. Wyróżnione zostały prace: Błażeja Stańczyka z klasy II a, Julii Mickiewicz z klasy I c, Hani Przybylskiej z klasy I c. Dziękujemy uczniom za zaangażowanie, włożony trud i poświęcony czas.

Szanowni Państwo.
Zgodnie z kalendarzem roku szkolnego wiosenna przerwa świąteczna dla szkół wszystkich typów trwa od dnia 18 kwietnia (czwartek) do dnia 23 kwietnia 2019 r. (wtorek).
W dalszym ciągu proszę o śledzenie informacji podawanych na profilu społecznościowym oraz stronie internetowej szkoły.
Z wyrazami szacunku - Janusz Długokęcki

Komunikat dla rodziców

KOMUNIKAT STRAJKOWY !!!
W związku z decyzją Komitetu Strajkowego o kontynuacji protestu informuję, że protest nauczycieli w Szkole Podstawowej nr 3 im. Bolesława Prusa został przedłużony do dnia 17 kwietnia 2019 r.
1. W dniach 11 – 12 kwietnia szkoła zapewnia opiekę uczniom, których rodzice zadeklarowali taką konieczność (w tym posiłek dla uczniów korzystających na co dzień ze stołówki).
2. W dniach 15 – 16 – 17 kwietnia (Egzamin Ósmoklasisty) nie będą wydawane posiłki (korzystający ze szkolnej stołówki, byli o tym informowani na początku miesiąca i za te dni nie były pobierane opłaty). Szkoła zapewnia w tych dniach opiekę dla uczniów klas I – VII, których rodzice nie mają takiej możliwości.
3. W dniu jutrzejszym odbędzie się zebranie zespołów nadzorujących przebieg egzaminu i po spotkaniu zostanie podana osobna informacja dla zdających.
Z poważaniem – J. Długokęcki