Czerwiec 17 2019 21:15

rano bez zmian,
po zakończeniu o godzinie 11:00
INFORMACJA

Zakończenie roku szkolnego klas ósmych w dniu 18 czerwca 2019 r. o godzinie 11:00 w Namysłowskim Ośrodku Kultury.
Komunikat

W związku z prognozą pogody na najbliższy tydzień, w dniach 17 i 18 czerwca lekcje w Szkole Podstawowej nr 3 im Bolesława Prusa będą odbywały się wg przedstawionego poniżej planu:
1 lekcja. 08:00 – 08:30
2 lekcja. 08:40 – 09:10
3 lekcja. 09:20 – 09:50
4 lekcja. 10:00 – 10:30
5 lekcja. 10:45 – 11:15
6 lekcja. 11:30 – 12:00
7 lekcja. 12:10 – 12:40
8 lekcja. 12:45 – 13:15
W poniedziałek i wtorek; autobusy szkolne kursują bez zmian, obiady będą wydawane bez zmian, świetlica jest czynna w dotychczasowych godzinach pracy.
UWAGA! W związku z zakończeniem roku szkolnego klas ósmych (NOK, godz. 11:00) po czwartej lekcji wszystkie klasy spotykają się w domu kultury.
J. Długokęcki
Konkurs na stroik wielkanocny

Świetlica szkolna zorganizowała konkurs pt. „Stroik Wielkanocny". W konkursie wzięli udział uczniowie klas I-III. Prace zostały ocenione z uwzględnieniem: samodzielności wykonania, pomysłowości wykorzystanych materiałów oraz estetyki. Spośród złożonych prac wyłoniliśmy I, II i III miejsce, które zajęli :Jan Krupnik z klasy II c, Iga Mikołajczyk z klasy II b, Maksymilian Siwek z klasy II b. Wyróżnione zostały prace: Błażeja Stańczyka z klasy II a, Julii Mickiewicz z klasy I c, Hani Przybylskiej z klasy I c. Dziękujemy uczniom za zaangażowanie, włożony trud i poświęcony czas.
WAŻNY KOMUNIKAT

INFORMACJA DLA UCZNIÓW I RODZICÓW.
W środę, dnia 24.04.2019 r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. Bolesława Prusa wznawiamy zajęcia!!!
Wszystkie zajęcia będą odbywały się zgodnie z tygodniowym planem lekcji, funkcjonują szkolne przewozy, działają świetlica i stołówka szkolna (obiady będą wydawane).
Z wyrazami szacunku – J. Długokęcki

Szanowni Państwo.
Zgodnie z kalendarzem roku szkolnego wiosenna przerwa świąteczna dla szkół wszystkich typów trwa od dnia 18 kwietnia (czwartek) do dnia 23 kwietnia 2019 r. (wtorek).
W dalszym ciągu proszę o śledzenie informacji podawanych na profilu społecznościowym oraz stronie internetowej szkoły.
Z wyrazami szacunku - Janusz Długokęcki

Komunikat dla rodziców

KOMUNIKAT STRAJKOWY !!!
W związku z decyzją Komitetu Strajkowego o kontynuacji protestu informuję, że protest nauczycieli w Szkole Podstawowej nr 3 im. Bolesława Prusa został przedłużony do dnia 17 kwietnia 2019 r.
1. W dniach 11 – 12 kwietnia szkoła zapewnia opiekę uczniom, których rodzice zadeklarowali taką konieczność (w tym posiłek dla uczniów korzystających na co dzień ze stołówki).
2. W dniach 15 – 16 – 17 kwietnia (Egzamin Ósmoklasisty) nie będą wydawane posiłki (korzystający ze szkolnej stołówki, byli o tym informowani na początku miesiąca i za te dni nie były pobierane opłaty). Szkoła zapewnia w tych dniach opiekę dla uczniów klas I – VII, których rodzice nie mają takiej możliwości.
3. W dniu jutrzejszym odbędzie się zebranie zespołów nadzorujących przebieg egzaminu i po spotkaniu zostanie podana osobna informacja dla zdających.
Z poważaniem – J. Długokęcki
Finał w Wojewódzkich Biegach Przełajowych, Namysłów 4 kwietnia 2019 r.

MISTRZOWIE WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO: 1. Szymon Drobina, 2. Michał Filipek, 3. Mateusz Gala, 4. Borys Głód, 5. Nikodem Kiedos, 6. Grzegorz Maj, 7. Gracjan Matyjasek, 8. Patryk Michalkiewicz, 9. Igor Rudzki, 10. Marcel Szyporta.
WICEMISTRZYNIE WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO: 1. Julia Gala, 2. Michalina Golec, 3. Nadia Kaczmarzyk, 4. Joanna Marek, 5. Magdalena Marek, 6. Martyna Pawłowska, 7. Katarzyna Kosmala, 8. Marlena Pietrusiak , 9. Anna Sebzda, 10. Laura Strzyż, 11. Hanna Zuzel.
GRATULACJE!!!
Szkoła w walce z czerniakiem
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w programie profilaktyki czerniaka. Celem programu było zwiększanie świadomości społecznej w zakresie czerniaka poprzez popularyzację metod skutecznej profilaktyki. Uczniowie klas VII i VIII wzięli udział w specjalnych pogadankach na temat ,,czerniakowego abecadła”, poznając pierwsze symptomy rozwijającej się choroby.
Organizatorem akcji było Studenckie Koło Naukowe Onkoma przy Klinice Gastroenterologii Onkologicznej w Centrum Onkologii – Instytucie im. Marii Skłodowskiej – Curie w Warszawie we współpracy z Akademią Czerniaka – sekcją naukową Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej.
Poniższy link do folderu zawiera ulotkę, plakat (oba pliki są w formacie PNG) oraz sześć krótkich filmów prezentujących zasadę ABCDE w czerniaku. Filmy z numerami 1-5 omawiają poszczególne litery w zasadzie ABCDE czerniaka, natomiast film oznaczony jako numer 6 stanowi podsumowanie tej zasady. Równocześnie informuję, iż filmy oznaczone numerem 2 i 6 zawierają fragmenty z udziałem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy.
Link:
Informacja dla rodziców
    Przypominamy,
    że w szkole mogą być zorganizowane
    zajęcia z etyki dla uczniów, których rodzice
    zadeklarują chęć udziału swoich dzieci w takich
    zajęciach.

Ocena z etyki
    - podobnie jak z religii -
    jest wliczana do średniej ocen!!!!

Informujemy,
    że uczestnictwo w zajęciach z religii nie wyklucza
    możliwości uczestnictwa w zajęciach z etyki.