Szkoła Podstawowa Nr 3 w Namysłowie
 
  Listopad 24 2017 04:23  
 
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 40,753
Najnowszy użytkownik: adekilojy
Nawigacja
Strona główna
Dane teleadresowe
Historia szkoły
Dla rodziców
Sport w Trójce
Zespoły taneczne
Gazetki szkolne
Przegląd Małych Form Teatralnych
Współpraca międzynarodowa
Biblioteka
Samorząd Uczniowski
Pisali o nas
Szukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Szkolna akcja zbierania karmy

Kolejny raz trwa w naszej szkole akcja zbierania karmy dla CZTERECH ŁAP - Namysłowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom. Nie każdy może przygarnąć zwierzaka ale można pomóc! Liczy się każdy, nawet najdrobniejszy gest. Dziękujemy za dotychczasowe dary i Wasze ogromne, szczere serduszka. Czekamy na Was do 30 listopada. Pamiętajcie,Wy też możecie pomóc, bo dzięki Wam wygrywamy kolejny dzień z głodem. W imieniu wszystkich zapomnianych zwierząt - DZIĘKUJEMY!!!
Wycieczka klas IVc i VIIc - Moszna, 25 października 2017 r.

Dnia 25 października 2017r. uczniowie klas IV c oraz VII c wraz z wychowawczyniami wybrali się na wycieczkę do Zamku w Mosznej. Jest to zabytkowa rezydencja położona we wsi Moszna, w województwie opolskim. Stanowi jeden z najbardziej znanych obiektów zabytkowych na ziemi opolskiej. Zamek ma 365 pomieszczeń i 99 wież i wieżyczek. Nasza wycieczka była pełna przygód. Zwiedzaliśmy zamek w Szkole Magii i Czarodziejstwa.Po zamku oprowadzał nas czarodziej-przewodnik. Za pomocą Tiary Przydziału każdy odnalazł swój dom oraz nowych przyjaciół, w zależności od predyspozycji i cech charakteru. Podczas zwiedzania uczestnicy otrzymali specjalne członkowskie szaty, w których nastąpił ciąg dalszy magicznej przygody. Na zwiedzających czekało wiele ciekawych atrakcji, między innymi spotkanie z postaciami znanymi ze świata czarodziejów, spektakularne lekcje eliksirów, czy pokaz walki rycerskiej. Na zakończenie tej emocjonującej przygody każdy otrzymał pamiątkowy glejt.
Dzień Postaci z Bajek - Namysłów, 31 października 2017 r.

W tym roku Dzień Postaci z Bajek obchodziliśmy 31.10.2017 r. Z tej okazji zawitały do nas: królewny, wróżki, Myszki Miki, piraci i wiele, wiele innych bajkowych postaci. W tym szczególnym dniu czytaliśmy ulubione bajki, bawiliśmy się w baśniowy głuchy telefon oraz przeprowadzono różne konkursy.
FUNDACJA PKO WSPARŁA NASZĄ SZKOŁĘ
FUNDACJA PKO WSPARŁA NASZĄ SZKOŁĘDzięki współpracy nawiązanej z Fundacją PKO kilka pomieszczeń lekcyjnych zostało wyposażonych w wewnętrzne rolety okienne. Ta jakże cenna inicjatywa w sposób oczywisty pozwala na podniesienie standardu warunków nauki, szczególnie w pogodne dni kiedy to, przy intensywnym słońcu, ilość „wpadającego” do klas światła jest nadmierna. W ramach zawartej umowy wartość przekazanych szkole środków wyniosła pięć tysięcy złotych.
Samej Fundacji PKO składamy serdeczne podziękowania za okazane wsparcie, a dodatkowo szczególne słowa wdzięczności kierujemy na ręce Pani Małgorzaty Bajsarowicz, która będąc na co dzień Dyrektorem Oddziału nr 1 Banku PKO BP w Namysłowie, w tym konkretnym przypadku w kontaktach ze szkołą występowała w roli wolontariusza fundacji.
DZIĘKUJEMY!
Ogłoszenie

    UWAGA KORZYSTAJĄCY Z OBIADÓW !!!
    Od listopada istnieje również możliwość regulowania należności za obiady w formie elektronicznej.
    Zainteresowanych taką formą płatności prosimy o zgłaszanie się do kierownika świetlicy.

Sprzątanie Świata - Namysłów, 18 września 2017r.

18 września 2017 r. uczniowie klas IV-VI wraz z wychowawcami wzięli aktywny udział w 24 edycji akcji „Sprzątanie Świata- Polska 2017”. Nasi uczniowie posprzątali teren wokół szkoły i pobliskich osiedli. W tym roku akcja przebiegała pod hasłem: "Nie ma śmieci- są surowce”. Celem tegorocznej edycji było zwrócenie uwagi na to, że przedmioty, które potocznie nazywamy śmieciami, są w rzeczywistości surowcami. Nie powinny one „kończyć” jako śmieci na składowiskach, w lesie czy rzece. Poprzez segregację odpadów powinny zostać ponownie wykorzystane, albo jako rzeczy „z drugiej ręki” służyć innym.
Podręczniki

Dzień Matki w klasie IIIb - Namysłów, 5 czerwca 2017r.

„Matka - to jedno słowo, ileż kryje w sobie treści. Z nim związane są na zawsze najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa, nasze pierwsze radości, marzenia, tęsknoty. Każdy z nas chowa w sercu wdzięczność za to, że dała nam największy skarb – życie.”
Tak uczniowie klasy III B przywitali bardzo ważnych gości - swoje mamy. Chociaż kalendarzowy Dzień Matki wypada 26 maja –to jego świętowanie zaplanowano na 5 czerwca 2017 r. Z tej okazji dzieci wraz ze swoją wychowawczynią Jolantą Hruszowicz przygotowały występ artystyczny i wręczyły przygotowane przez siebie upominki. Dzień ten był niezwykły, nie tylko dla uczniów, ale przede wszystkim dla ich mam, to dzień pełen uśmiechów, łez, wzruszeń i radości. Po części artystycznej wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.
Konkurs na najpiękniejszy słowniczek obrazkowy w j.angielskim dla klas I-III

Wyniki konkursu na najpiękniejszy słowniczek obrazkowy w j.angielskim (klasy I-III).
Laureaci:
klasy I:
I miejsce - Zuzanna Litwin, wyróżnienie - Wiktoria Kmiecik
* W związku z małą ilością prac jakie napłynęły do nas z klas I, w tej kategorii przyznane zostały 2 nagrody.
klasy II:
I miejsce - Milena Leśniewicz, II miejsce - Ignacy Pietrzak, III miejsce - Nikola Strzała
Wyróżnienie:
Julia Simlat, Oliwia Kelner, Julia Adamowicz
klasy III:
I miejsce - Wiktor Szołdra, II miejsce - Zuzanna Malicka, III miejsce – Michalina Golec
Wyróżnienie - Maja Żurek
SPELLING BEE - konkurs z języka angielskiego dla klas IV-VI - Namysłów, 25 maja 2017r.

Dnia 25 maja 2017r uczniowie naszej szkoły zmierzyli się w bitwie na literowanie i udowodnili, że język angielski jest im dobrze znany. Uczestnicy zostali podzieleni na trzy kategorie: kl. 4, 5 i 6. Po zaciętej walce laureatami konkursu zostali:
klasy IV:
I miejsce – Michał Filipek, II miejsce – Grzegorz Maj, III miejsce – Konrad Walasik
klasy V:
I miejsce – Aleksandra Baran, II miejsce – Adam Szymczyk, III miejsce – Konrad Zawada
klasy VI:
I miejsce – Aleksandra Skalmierska, II miejsce – Magdalena Węgrzyniak, III miejsce – Jakub Łapszyński
Wizyta młodzieży z Kanady - Namysłów, 18 maja 2017r.

16 oraz 18 maja 2017r. naszą szkołę odwiedziła 11 osobowa grupa młodzieży pochodzącej z Kanady, Stanów Zjednoczonych, Niemiec i Francji. Nasi zagraniczni goście poznali szkołę, jej historię oraz osiągnięcia. Wzięli także udział w zajęciach języka angielskiego oraz w zajęciach świetlicowych zorganizowanych i poprowadzonych przez panią Ewę Dobrowolską. Zarówno młodsi, jak i starsi uczniowie mieli możliwość porozmawiania w języku angielskim, rozwinięcia słownictwa, przełamania barier językowych a przy okazji zawarcia nowych znajomości. To były wspaniałe 2 dni spędzone z naszymi zagranicznymi gośćmi!
Projekty
AKADEMIA BYSTRZAKA

KLUCZ DO KOMPETENCJI

Dla uczniów
KONKURSY

Pogoda
Copyright © 2010

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2017 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

1,406,107 unikalnych wizyt

Original DAJ Green Theme by: Dustin Baccetti · Ported for PHP-Fusion v6 by: Fuzed Themes · Converted to PHP-Fusion v7 by B.Galla