Październik 26 2020 01:21

Międzynarodowy Dzień Teatru
Międzynarodowy Dzień Teatru27 marca obchodzimy Dzień Teatru. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował wyjazd do Teatru Jana Kochanowskiego w Opolu na spektakl pt.: "Królowa Śniegu". W wycieczce uczestniczyło 80 uczniów klas IV-VI.
Przed spektaklem dzieci brały udział w warsztatach edukacyjnych.Były to bardzo ciekawe zajęcia. Uczniowie próbowali znaleźć odpowiedzi na pytania: Kto to jest przyjaciel? Jak znaleźć przyjaciela? Co można robić z przyjacielem? Efektem warsztatów były prace plastyczne, które umieszczono w magicznej maszynie marzeń.
Sam spektakl bardzo magiczny. Fascynująca opowieść o miłości, przyjaźni i odpowiedzialności za siebie i innych.
Dzieci były zachwycone wspaniałą scenografią śniegowej krainy, efektami specjalnymi - żyrandolem, z którego wydostawała się fontanna baniek mydlanych oraz inspirującą muzyką. Otwarte buzie dzieciaków oraz gromkie brawa powiedziały nam, że to spotkanie z TEATREM było naprawdę udane!