Październik 31 2020 17:13

II Szkolny Festiwal Piosenki
II Szkolny Festiwal Piosenki10 kwietnia 2013r już po raz drugi odbył się w naszej szkole Szkolny Festiwal Piosenki. Impreza podobnie jak w roku ubiegłym odbywała się w Namysłowskim Ośrodku Kultury. Ilość uczestników była zaskoczeniem zarówno dla wykonawców jak i organizatorów imprezy. Na scenie stanęły 84 osoby. Występy odbywały się w dwóch kategoriach: soliści i zespoły. Oceniało je 3-osobowe jury w składzie: Róża Gerlach, Anida Leszczyńska, Mirosław Kozyra.
Przesłuchania konkursowe trwały ponad cztery godziny. Uczniowie śpiewali piosenki należące do różnych gatunków muzyki. Jednak największą popularnością cieszył się przebój zespołu Weekend „Ona tańczy dla mnie”, który publiczność wysłuchała 9 razy.
Nagrodzeni uczniowie
SOLIŚCI

Kl. I
Hanna Szkudlarek-I miejsce, Konrad Lemien-II miejsce,