Lipiec 20 2019 03:34

Najnowszy użytkownik: Jamesoccug

Konkurs rysunkowy OGPR

W maju 2018r. Fundacja Opolska Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza zaprosiła dzieci do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt: "OGPR na co dzień" czyli wszystko na temat,czym zajmują się ratownicy z OGPR. Uczniowie naszej szkoły przygotowali 10 prac i wszystkie brały udział w konkursie. Z początkiem nowego roku szkolnego czekała nas niespodzianka. Wśród laureatów konkursu znalazły się 3 prace uczniów naszej szkoły. Na I miejscu praca Antoniny Kalbrun z klasy Vc, III miejsce praca Magdaleny Marek z klasy Vc oraz miejsce IV wspólna praca Martyny Rabendy i Natalii Wiśniewskiej z klasy VII b. Laureaci otrzymali nagrody i dyplomy. Pozostali uczestnicy Hanna Majcher Ve, Maks Maryniak IVa, Magda Chrzanowska Ve, Natalia Woźniak Va, Jakub Stopa VII c, Wiktor Szołdra Vc oraz Pola Tyszkowska Va otrzymali pamiątkowe dyplomy za uczestnictwo w konkursie plastycznym. Wszystkim serdecznie gratulujemy ;)