Kwiecień 22 2019 06:46

Najnowszy użytkownik: Jeruonem

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia, 28 września 2018r.

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia (ŚDTM) (ang. World Multiplication Table Day) odbywa się każdego roku w ostatni piątek września. 28 września 2018 roku szkoły z różnych stron świata uczestniczyły w tym wydarzeniu. Dzień ten ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mieli najlepszą okazję nadrobić te zaległości. W tym roku w naszej szkole Pani Izabela Gacek zorganizowała w klasach czwartych konkurs, który składał się z dwóch etapów. I etap wyłonił w każdej klasie Mistrza, a następnie w II etapie stoczyli oni walkę o tytuł Szkolnego Mistrza Tabliczki Mnożenia Klas Czwartych. Zwycięzcą został uczeń klasy IVb Tomasz Kędra. II miejsce zajęła Maja Węgrzyn z klasy IVe, III miejsce: Ksawery Simlat z kl. IVa oraz Maciej Rudzki z kl. IVc.
GRATULACJE!!!