Lipiec 08 2020 06:35

KONKURS MALARSKI
    W imieniu organizatora - Regionalnego Zespołu Placówek Wsparcia Edukacji w Opolu, serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konkursie malarskim pt. ,,Świat wodny przyrody Opolszczyzny pędzlem malowany”.
    Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych uczestniczących w projekcie pn. „Bioróżnorodność Opolszczyzny w ujęciu wodnym, czyli H2O dla BIO”.
    Zapraszamy uczniów do stworzenia plakatu w konkursie o tematyce związanej z przyrodą świata wodnego Opolszczyzny, bioróżnorodnością Opolszczyzny w ujęciu wodnym, znaczeniu wody w życiu codziennym dla człowieka, świata roślinnego oraz zwierzęcego.
    Ważne:
    1. Zgłoszenia do udziału w konkursie przyjmowane będą od dnia 28 maja 2020 roku do dnia 22 czerwca 2020 roku (liczy się data wpływu elektronicznego formularza zgłoszenia do organizatora). Prace konkursowe będą przyjmowane do 30 czerwca 2020 roku (liczy się data wysłania pracy konkursowej wraz z podpisanym załącznikiem 1 do organizatora).
    2. Zasady uczestnictwa:
    Ø Temat konkursu: ,,Świat wodny przyrody Opolszczyzny pędzlem malowany”.
    Ø Uczestnicy: dzieci i młodzież w klasach 1-4 i 5-8. Prace indywidualne autorów.
    Ø Prace jednego autora w formacie papierowym A3 (ok.42 x 30 cm) wykonane pionowo.
    Ø Technika plakatu: malarstwo, pastel, rysunek, grafika oraz techniki łączone- płaskie.
    Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi nie później niż w czerwcu 2021 roku podczas eventu dla uczestników projektu, który będzie zorganizowany z okazji zakończenia projektu.
    Wszelkie pytania dotyczące konkursu prosimy kierować do Zespołu Projektu na adres Pani Izabeli Cedro: icedro@rzpwe.opolskie.pl .
    Poniżej znajdują się linki z odnośnikami do:
    Ø regulaminu i załącznika 1: Oświadczenia: http://bioh20.opolskie.pl/
    (w zakładce: Informacje o projekcie: Konkurs malarski dla uczniów)
    Ø elektronicznego formularza zgłoszenia ucznia przez dyrektora szkoły lub koordynatora projektu:
    W imieniu Kierownika Projektu