Szkoła Podstawowa Nr 3 w Namysłowie
 
  Czerwiec 17 2019 21:14  
 
Aktualnie online
Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 62,390
Najnowszy użytkownik: Jamesoccug
Nawigacja
Strona główna
Dane teleadresowe
Historia szkoły
Dla rodziców
Sport w Trójce
Zespoły taneczne
Gazetki szkolne
Przegląd Małych Form Teatralnych
Współpraca międzynarodowa
Biblioteka
Samorząd Uczniowski
Pisali o nas
Szukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Gminny Turniej w Wędkarstwie Spławikowym
Gminny Turniej w Wędkarstwie Spławikowym20 maja 2013 r. na Wyspie przy rzece Widawa w Namysłowie odbył się V Gminny Turniej Młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjów w Wędkarstwie Spławikowym organizowanym przez Zarząd Koła Wędkarskiego przy NSM w Namysłowie.Naszą szkołę reprezentowały trzy drużyny, których opiekunem był Pan Artur Musiał. Uczestnicy rywalizowali w kategoriach indywidualnych oraz drużynowo. Nasi młodzi wędkarze spisali się wzorowo, bowiem byli bezkonkurencyjni. Drużyna w składzie: Sebastian Orzechowski, Gracjan Kurek i Kamil Biały złowili najwięcej ryb i zajęli I miejsce.
Gminny Przegląd Szkolnych Zespołów Artystycznych
Gminny Przegląd Szkolnych Zespołów Artystycznych10 maja 2013r. w Namysłowskim Ośrodku Kultury odbył się Gminny Przegląd Szkolnych Zespołów Artystycznych. Z naszej szkoły wzięły udział zespoły taneczne prowadzone przez Panie Danutę Miś i Zofię Bachrynowską oraz zespoły instrumentalne i wokalne przygotowane przez Pnią Różę Gerlach.
Jak co roku nasi uczniowie zajęli czołowe miejsca:
W kategorii zespołów tanecznych:
I miejsce: MAJORETKI, FANKI w tańcu nowoczesnym "To taki taniec" i MINI FANKI w widowisku muzycznym "Sen o Smoku".
III miejsce: MINI BIEDRONKI w piosence i ruch "Kogel mogel".
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej17 maja 2013 r. na Stadionie Miejskim w Namysłowie odbyły się powiatowe indywidualne mistrzostwa w LA.
Oto wyniki naszych sportowców:

I miejsca zdobyli:
Czyż Martyna w biegu przez płotki na 80 m i w biegu na 300m
Zaręba Artur w biegu przez płotki na 100m
Roemer Jacek w biegu na 1000m
Sztafeta 4x100m dziewcząt w składzie:Buluk Sandra, Szyporta Oliwia, Słomka Natalia, Czyż Martyna.
Certyfikat "Bezpieczna Szkoła"
Certyfikat "Bezpieczna Szkoła"Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza szkoła otrzymała tytuł i certyfikat „Bezpiecznej Szkoły”. Dzięki staraniom dyrekcji, nauczycieli i uczniów otrzymaliśmy ten tytuł, który jest symbolem naszych działań w propagowaniu bezpieczeństwa wśród młodych ludzi. W ramach zdobywania certyfikatu uczestniczyliśmy m.in. w akcji "Bezpieczna szkoła - bezpieczny uczeń", podczas której odbywały się spotkania, pogadanki, warsztaty, wycieczki itp. Szczegóły akcji dostępne w sprawozdaniu umieszczonym w zakładce aktualności.
Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego
Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego23 kwietnia 2013r. odbyła się II edycji Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego ‘PRIMARY ENGLISH QUEST’, organizowanego dla publicznych szkół w Namysłowie i powiecie namysłowskim. Patronat nad konkursem objął Burmistrz Namysłowa, Pan Krzysztof Kuchczyński.
Naszą szkołę reprezentowali:
Marta Janiszewska kl.Vb, Karolina Humeniuk kl.VIa, Oliwier Kalarus kl.VIb.
Zwycięzcą tegorocznych zmagań w konkursie umiejętności i wiedzy o Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie został Oliwier. Drużynowo nasza szkoła zajęła zaszczytne II miejsce.
Gratulujemy!!
Turnieje Piłki Nożnej
Turnieje Piłki NożnejNasi chłopcy, 19.04.2013r, zajęli II miejsce w finale rozgrywek szczebla miejsko - gminnego mini piłki nożnej, takie same dziewczęta. Natomiast chłopcy rocznika 2001 (IV klasa) z dorobkiem 6 punktów zajęli również II miejsce na szczeblu powiatowym w XVIII Turnieju im. Marka Wielgusa.
II Szkolny Festiwal Piosenki
II Szkolny Festiwal Piosenki10 kwietnia 2013r już po raz drugi odbył się w naszej szkole Szkolny Festiwal Piosenki. Impreza podobnie jak w roku ubiegłym odbywała się w Namysłowskim Ośrodku Kultury. Ilość uczestników była zaskoczeniem zarówno dla wykonawców jak i organizatorów imprezy. Na scenie stanęły 84 osoby. Występy odbywały się w dwóch kategoriach: soliści i zespoły. Oceniało je 3-osobowe jury w składzie: Róża Gerlach, Anida Leszczyńska, Mirosław Kozyra.
Przesłuchania konkursowe trwały ponad cztery godziny. Uczniowie śpiewali piosenki należące do różnych gatunków muzyki. Jednak największą popularnością cieszył się przebój zespołu Weekend „Ona tańczy dla mnie”, który publiczność wysłuchała 9 razy.
Wyrażamy ogromne podziękowania dla dyrekcji NOK za udostępnienie Sali i udzielenie wszelkiej pomocy związanej z organizacją imprezy. Nagłośnieniem i sprawami technicznymi imprezy zajmował się pan Ryszard Radomiński, któremu za profesjonalizm i poświęcony czas również serdecznie dziękujemy.
Wiosenny Konkurs Skoku Wzwyż
Wiosenny Konkurs Skoku WzwyżStarym zwyczajem naszej szkoły odbył się Wiosenny Turniej Skoku Wzwyż, w którym wzięli udział uczniowie klas IV-VI. Po zaciętej walce wyłoniono zwycięzców:
Powitanie Wiosny
Powitanie WiosnyZima w tym roku nas nie rozpieszcza. Trwa już na tyle długo, że nie tylko ludzie mają jej dość, nawet zwierzęta z niecierpliwością oczekują wiosny. Uczniowie klas szóstych postanowili starym, dobrym zwyczajem przepędzić zimę tworząc Marzanny i paląc je potem, by po zimie nie pozostał już żaden ślad. Przygotowane kukły budziły spore zainteresowanie:) Były na swój sposób fascynujące: mocny makijaż, krzykliwy strój i niezwykła fryzura - a wszystko po to, by wreszcie wiosna zechciała do nas przyjść.
Konkurs Wiedzy o Mitach
Dnia 21 marca 2013 r. odbył się Szkolny Konkurs o Mitach. Wzięło w nim udział 16 uczniów klas piątych. Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać test składający się z 20 zadań. Po sprawdzeniu wszystkich prac komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców:
I miejsce - Martyna Janiszewska z klasy Vb
II miejsce - Jagoda Pastucha z klasy Vc
III miejsce - Mikołaj Kilan z klasy Vb
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów
Międzynarodowy Dzień Teatru
Międzynarodowy Dzień Teatru27 marca obchodzimy Dzień Teatru. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował wyjazd do Teatru Jana Kochanowskiego w Opolu na spektakl pt.: "Królowa Śniegu". W wycieczce uczestniczyło 80 uczniów klas IV-VI.
Przed spektaklem dzieci brały udział w warsztatach edukacyjnych.Były to bardzo ciekawe zajęcia. Uczniowie próbowali znaleźć odpowiedzi na pytania: Kto to jest przyjaciel? Jak znaleźć przyjaciela? Co można robić z przyjacielem? Efektem warsztatów były prace plastyczne, które umieszczono w magicznej maszynie marzeń.
Sam spektakl bardzo magiczny. Fascynująca opowieść o miłości, przyjaźni i odpowiedzialności za siebie i innych.
Dzieci były zachwycone wspaniałą scenografią śniegowej krainy, efektami specjalnymi - żyrandolem, z którego wydostawała się fontanna baniek mydlanych oraz inspirującą muzyką. Otwarte buzie dzieciaków oraz gromkie brawa powiedziały nam, że to spotkanie z TEATREM było naprawdę udane!
Samorząd Uczniowski
Projekty
AKADEMIA BYSTRZAKA

KLUCZ DO KOMPETENCJI

Dla uczniów
KONKURSY

Pogoda
Copyright © 2010

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

4,310,069 unikalnych wizyt

Original DAJ Green Theme by: Dustin Baccetti · Ported for PHP-Fusion v6 by: Fuzed Themes · Converted to PHP-Fusion v7 by B.Galla