Maj 25 2019 05:23

Najnowszy użytkownik: Jamesoccug

Laureaci
Laureaci1 marca 2013 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla Szkół Podstawowych. I miejsce w Konkursie zajął Mateusz Adamczyk - uczeń VI klasy. Nauczycielem uczącym historii jest Pani Edyta Szyndlarewicz. 15 marca 2013 r. w Opolu odbyła się wojewódzka gala konkursu „Mam 6 lat". Podczas tej uroczystości minister edukacji Pani Krystyna Szumilas wręczyła nagrody i dyplomy laureatom. Autorem najlepszej pracy literackiej został Gracjan Rogowski – uczeń klasy IIIb, którego wychowawcą jest Pani Iwona Kędra.
Dzień przyjaźni polsko węgierskiej w Trójce
Dzień przyjaźni polsko węgierskiej w Trójce Od kiedy w marcu 2007 r. parlamenty obu krajów – przez aklamację – uznały dzień 23 marca Dniem Przyjaźni Polsko-Węgierskiej stał się on doskonałą sposobnością do popularyzacji wzajemnych relacji historycznych i kulturowych. Z tej okazji w przeddzień wspólnego święta odbył się w szkole uroczysty apel poświęcony tysiącu lat wspólnej historii, natomiast w sobotę, pod namysłowskim popiersiem Stefana Batorego złożono okolicznościową wiązankę w barwach narodowych obu krajów.