Szkoła Podstawowa Nr 3 w Namysłowie
 
  Styczeń 26 2020 18:01  
 
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 60,861
Najnowszy użytkownik: efejuni
Nawigacja
Strona główna
Dane teleadresowe
Historia szkoły
Dla rodziców
Sport w Trójce
Biblioteka
Samorząd Uczniowski
Pisali o nas
Szukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Dzień Postaci z Bajek - Namysłów, 31 października 2017 r.

W tym roku Dzień Postaci z Bajek obchodziliśmy 31.10.2017 r. Z tej okazji zawitały do nas: królewny, wróżki, Myszki Miki, piraci i wiele, wiele innych bajkowych postaci. W tym szczególnym dniu czytaliśmy ulubione bajki, bawiliśmy się w baśniowy głuchy telefon oraz przeprowadzono różne konkursy.
FUNDACJA PKO WSPARŁA NASZĄ SZKOŁĘ
FUNDACJA PKO WSPARŁA NASZĄ SZKOŁĘDzięki współpracy nawiązanej z Fundacją PKO kilka pomieszczeń lekcyjnych zostało wyposażonych w wewnętrzne rolety okienne. Ta jakże cenna inicjatywa w sposób oczywisty pozwala na podniesienie standardu warunków nauki, szczególnie w pogodne dni kiedy to, przy intensywnym słońcu, ilość „wpadającego” do klas światła jest nadmierna. W ramach zawartej umowy wartość przekazanych szkole środków wyniosła pięć tysięcy złotych.
Samej Fundacji PKO składamy serdeczne podziękowania za okazane wsparcie, a dodatkowo szczególne słowa wdzięczności kierujemy na ręce Pani Małgorzaty Bajsarowicz, która będąc na co dzień Dyrektorem Oddziału nr 1 Banku PKO BP w Namysłowie, w tym konkretnym przypadku w kontaktach ze szkołą występowała w roli wolontariusza fundacji.
DZIĘKUJEMY!
Ogłoszenie

    UWAGA KORZYSTAJĄCY Z OBIADÓW !!!
    Od listopada istnieje również możliwość regulowania należności za obiady w formie elektronicznej.
    Zainteresowanych taką formą płatności prosimy o zgłaszanie się do kierownika świetlicy.

Sprzątanie Świata - Namysłów, 18 września 2017r.

18 września 2017 r. uczniowie klas IV-VI wraz z wychowawcami wzięli aktywny udział w 24 edycji akcji „Sprzątanie Świata- Polska 2017”. Nasi uczniowie posprzątali teren wokół szkoły i pobliskich osiedli. W tym roku akcja przebiegała pod hasłem: "Nie ma śmieci- są surowce”. Celem tegorocznej edycji było zwrócenie uwagi na to, że przedmioty, które potocznie nazywamy śmieciami, są w rzeczywistości surowcami. Nie powinny one „kończyć” jako śmieci na składowiskach, w lesie czy rzece. Poprzez segregację odpadów powinny zostać ponownie wykorzystane, albo jako rzeczy „z drugiej ręki” służyć innym.
Podręczniki

Dzień Matki w klasie IIIb - Namysłów, 5 czerwca 2017r.

„Matka - to jedno słowo, ileż kryje w sobie treści. Z nim związane są na zawsze najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa, nasze pierwsze radości, marzenia, tęsknoty. Każdy z nas chowa w sercu wdzięczność za to, że dała nam największy skarb – życie.”
Tak uczniowie klasy III B przywitali bardzo ważnych gości - swoje mamy. Chociaż kalendarzowy Dzień Matki wypada 26 maja –to jego świętowanie zaplanowano na 5 czerwca 2017 r. Z tej okazji dzieci wraz ze swoją wychowawczynią Jolantą Hruszowicz przygotowały występ artystyczny i wręczyły przygotowane przez siebie upominki. Dzień ten był niezwykły, nie tylko dla uczniów, ale przede wszystkim dla ich mam, to dzień pełen uśmiechów, łez, wzruszeń i radości. Po części artystycznej wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.
Konkurs na najpiękniejszy słowniczek obrazkowy w j.angielskim dla klas I-III

Wyniki konkursu na najpiękniejszy słowniczek obrazkowy w j.angielskim (klasy I-III).
Laureaci:
klasy I:
I miejsce - Zuzanna Litwin, wyróżnienie - Wiktoria Kmiecik
* W związku z małą ilością prac jakie napłynęły do nas z klas I, w tej kategorii przyznane zostały 2 nagrody.
klasy II:
I miejsce - Milena Leśniewicz, II miejsce - Ignacy Pietrzak, III miejsce - Nikola Strzała
Wyróżnienie:
Julia Simlat, Oliwia Kelner, Julia Adamowicz
klasy III:
I miejsce - Wiktor Szołdra, II miejsce - Zuzanna Malicka, III miejsce – Michalina Golec
Wyróżnienie - Maja Żurek
SPELLING BEE - konkurs z języka angielskiego dla klas IV-VI - Namysłów, 25 maja 2017r.

Dnia 25 maja 2017r uczniowie naszej szkoły zmierzyli się w bitwie na literowanie i udowodnili, że język angielski jest im dobrze znany. Uczestnicy zostali podzieleni na trzy kategorie: kl. 4, 5 i 6. Po zaciętej walce laureatami konkursu zostali:
klasy IV:
I miejsce – Michał Filipek, II miejsce – Grzegorz Maj, III miejsce – Konrad Walasik
klasy V:
I miejsce – Aleksandra Baran, II miejsce – Adam Szymczyk, III miejsce – Konrad Zawada
klasy VI:
I miejsce – Aleksandra Skalmierska, II miejsce – Magdalena Węgrzyniak, III miejsce – Jakub Łapszyński
Wizyta młodzieży z Kanady - Namysłów, 18 maja 2017r.

16 oraz 18 maja 2017r. naszą szkołę odwiedziła 11 osobowa grupa młodzieży pochodzącej z Kanady, Stanów Zjednoczonych, Niemiec i Francji. Nasi zagraniczni goście poznali szkołę, jej historię oraz osiągnięcia. Wzięli także udział w zajęciach języka angielskiego oraz w zajęciach świetlicowych zorganizowanych i poprowadzonych przez panią Ewę Dobrowolską. Zarówno młodsi, jak i starsi uczniowie mieli możliwość porozmawiania w języku angielskim, rozwinięcia słownictwa, przełamania barier językowych a przy okazji zawarcia nowych znajomości. To były wspaniałe 2 dni spędzone z naszymi zagranicznymi gośćmi!
INFORMACJA

Namysłowski Festiwal Artystyczny – Namysłów, 12 maja 2017 r.

Międzyszkolny Przegląd Szkolnych Zespołów Artystycznych stał się Namysłowskim Festiwalem Artystycznym, a to oznacza, że rywalizowały ze sobą nie tylko zespoły uczniowskie prowadzone przez nauczycieli w ramach nieodpłatnych zajęć pozalekcyjnych, ale też w tej imprezie brały udział zespoły prowadzone przez inne podmioty, gdzie pracę z dziećmi prowadzą zatrudnieni w tym celu instruktorzy. Zastanowić się jednak wypada, co będzie regulaminowo w przypadku tego samego dziecka reprezentującego w tej samej kategorii i szkołę i n. p. kółko jakiekolwiek przy jakimkolwiek „zakładowym ośrodku”. O czym jednak byśmy tu nie deliberowali i bez względu na przyjętą formułę nasze tancerki od wielu lat przyzwyczaiły nas, ze z każdej takiej imprezy, czy to gmina, czy województwo wracają z sukcesami. Gratulacje dla tańczących oraz jej opiekunki p. Danuty Miś. Dodatkowe podziękowania dla Ewy Florek, która w znaczący sposób wspierała swoja koleżankę w opiece nad występującymi zespołami, a także serdeczne podziękowania dla rodziców za pomoc w realizacji całego przedsięwzięcia oraz ich obecność w Domu Kultury w trakcie występów. (jd)
Szkołę Podstawową Nr 3 im. Bolesława Prusa w Namysłowie na festiwalu reprezentowali: Zespół „FANKI” (1 miejsce): Gala Julia, Aleksandra Baran, Jasińska Wiktoria, Oliwia Górniak, Szkudlarek, Hanna, Pluta Julia, Grabala Roksana, Masztalerz Wiktoria, Balcerzak Wiktoria, Sobczak Julia, Rosińska Kornelia, Migdał Julia, Zielińska Angelika. Zespół „BIEDRONKI” (2 miejsce): Banach Michalina, Brzezicka Matylda, Dębicka Hanna, Fegon Wiktor, Hnatyszyn Tobiasz, Hodyra Dominik, Jaworowicz Klaudia, Kalbrun Wiktoria, Kamińska Natalia, Kubicka Emilia, Łuczak Katarzyna, Podgórska Michalina, Simlat Robert, Stadniczuk Milena, Tyszkowska Pola, Tyszkowski Kajetan, Wajdzik Daria, Wolska Agata, Zubek Oliwia, Marek Joanna, Marek Magdalena.
Projekty
AKADEMIA BYSTRZAKA

KLUCZ DO KOMPETENCJI

Dla uczniów
KONKURSY

Pogoda
Copyright © 2010

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

5,138,311 unikalnych wizyt

Original DAJ Green Theme by: Dustin Baccetti · Ported for PHP-Fusion v6 by: Fuzed Themes · Converted to PHP-Fusion v7 by B.Galla