Szkoła Podstawowa Nr 3 w Namysłowie
 
  Maj 10 2021 05:45  
 
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 60,443
Najnowszy użytkownik: awoxi
Nawigacja
Strona główna
Dane teleadresowe
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Historia szkoły
Dla rodziców
ŚWIETLICA/STOŁÓWKA
Sport w Trójce
Wirtualna biblioteka
Psycholog
Samorząd Uczniowski
Szukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Komunikat z 24.04.2020 r.

Do 24 maja br. przedłużona została przerwa w nauczaniu stacjonarnym w szkołach. Nauka nadal będzie się odbywać na odległość. Minister Edukacji Narodowej podpisał nowelizację stosownego rozporządzenia.
Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Kontakt wyłącznie telefoniczny lub mailowy:
tel. 774100574, mail: sp3prus@o2
Prosimy o śledzenie bieżących informacji w mediach ogólnopolskich oraz szkolnych: www i profil na portalu fb
Komunikat

  Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 9 kwietnia 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
  http://dziennikustaw.gov.pl/DU/2020/642

  do dnia 26 kwietnia 2020 r.
  SZKOŁA BĘDZIE CAŁKOWICIE ZAMKNIĘTA.


  Kontakt wyłącznie telefoniczny lub mailowy:
  tel. 774100574, mail: sp3prus@o2
  Prosimy o śledzenie bieżących informacji w mediach ogólnopolskich oraz szkolnych: www i profil na portalu fb
KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO:

  WIOSENNA PRZERWA ŚWIĄTECZNA W SZKOŁACH
  9 - 14 kwietnia 2020 r.
Plan zdalnego nauczania

KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY

  Szanowni Uczniowie i Rodzice i Nauczyciele!

  Na czas przedłużenia zawieszenia zajęć (25.03 – 10.04) jesteśmy w naszej pracy zmuszeni do zastosowania rozwiązań, które powinny choć w pewnym stopniu umożliwić dalszą naukę z uwzględnieniem warunków oraz możliwości zapewniające realizację podstawy programowej ze wszystkich edukacji przedmiotowych oraz sprawdzanie stopnia tej realizacji, miedzy innymi poprzez ocenianie uczniów, a w przypadku ósmoklasistów przygotowanie ich do przewidzianego egzaminu.
  My nauczyciele zdajemy sobie sprawę jak ogromnym wyzwaniem dla nas wszystkich jest „zdalne nauczanie”, które – w o wiele większym stopniu niż dotychczas – wymaga dodatkowej pracy i współpracy, czasu i cierpliwości zarówno ze strony samych uczniów i ich rodziców oraz nauczycieli. Głęboko wierzę, że przy pełnej współpracy jesteśmy w stanie to nauczanie sprawnie przeprowadzić.
  Proszę o bieżący i systematyczny udział w tej – spowodowanej zaistniałą sytuacją – szeroko rozumianej współpracy, licząc na stałe uwagi ze strony wszystkich podmiotów szkolnej społeczności w celu usprawnienia organizacji powierzonego nam zadania.

  Z wyrazami szacunku i poważania oraz życzeniami zdrowia
  Janusz Długokęcki
  Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Bolesława Prusa w Namysłowie
Narzędzia komunikacji

  NARZĘDZIA KOMUNIKACJI W PROCESIE ZDALNEGO NAUCZANIA

  1. W związku z zaistniałą sytuacją dokonano dostosowania tygodniowego planu zajęć dla wszystkich oddziałów klasowych z uwzględnieniem;
  a) dla uczniów klas 1 – 3, zajęcia są przewidywane do realizacji w dni robocze w godzinach 09:00 – 11:00, oraz ze względu na specyfikę edukacji wczesnoszkolnej w godzinach 16:00 – 17:00,
  b) dla uczniów klas 4 – 8, zajęcia są przewidywane do realizacji w dni robocze w godzinach 09:00 – 13:00 .
  c) Dla wszystkich uczniów oraz rodziców wprowadzone zostają stałe godziny konsultacji nauczycielskich realizowane przez wszystkich nauczycieli uczących oraz stałe konsultacje psychologa, logopedy, bibliotekarza, nauczycieli specjalistów oraz nauczycieli wychowawców świetlicy (informacje w odpowiednich zakładkach na stronie szkoły).
  Konsultacje odbywają się wyłącznie w dni robocze w godzinach 16:00 – 17:00.
  2. Podstawowym narzędziem w zakresie „zdalnego nauczania” jest e-dziennik dostępny na platformie „Librus.” W pracy z uczniem nauczyciele mogą korzystać również z innych narzędzi, o czym będą informować na bieżąco w związku z potrzebą realizacji określonych zadań.
  4. Obowiązkiem każdego ucznia jest uruchomienie (przy wsparciu wychowawcy lub innego nauczyciela) wskazanego e-narzędzia w celu pełnego funkcjonowania w zdalnym nauczaniu.
  5. Uczniowie bez dostępu do Internetu oraz urządzeń umożliwiających korzystanie do celów zdalnego nauczania otrzymują informacje, materiały oraz zadania domowe w formie papierowej. Za ich przygotowanie i odpowiednią dystrybucję odpowiedzialni są nauczyciele poszczególnych przedmiotów. Materiały w formie papierowej są przekazywane w sposób uzgodniony z rodzicami ucznia. W podobny sposób materiały zwrotne są przekazywane nauczycielom i tak samo podlegają ocenianiu jak zadania zrealizowane w formie elektronicznej.
Dla rodziców

iNFORMACJA

INFORMACJA DLA UCZNIÓW I RODZICÓW

  Informacja dla uczniów oraz rodziców:

  Prosimy o regularne odczytywanie wiadomości zamieszczanych na platformie LIBRUS
PILNE!!!

Komunikat MEN

Projekty
AKADEMIA BYSTRZAKA

KLUCZ DO KOMPETENCJI

Dla uczniów
KONKURSY

Pogoda
Copyright © 2010

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

5,656,863 unikalnych wizyt

Original DAJ Green Theme by: Dustin Baccetti · Ported for PHP-Fusion v6 by: Fuzed Themes · Converted to PHP-Fusion v7 by B.Galla