Szkoła Podstawowa Nr 3 w Namysłowie
 
  Październik 26 2020 01:44  
 
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 60,443
Najnowszy użytkownik: awoxi
Nawigacja
Strona główna
Dane teleadresowe
Historia szkoły
Dla rodziców
ŚWIETLICA/STOŁÓWKA
Sport w Trójce
Wirtualna biblioteka
Psycholog
Wirtualna świetlica
Samorząd Uczniowski
Szukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Konkurs na stroik wielkanocny

Świetlica szkolna zorganizowała konkurs pt. „Stroik Wielkanocny". W konkursie wzięli udział uczniowie klas I-III. Prace zostały ocenione z uwzględnieniem: samodzielności wykonania, pomysłowości wykorzystanych materiałów oraz estetyki. Spośród złożonych prac wyłoniliśmy I, II i III miejsce, które zajęli :Jan Krupnik z klasy II c, Iga Mikołajczyk z klasy II b, Maksymilian Siwek z klasy II b. Wyróżnione zostały prace: Błażeja Stańczyka z klasy II a, Julii Mickiewicz z klasy I c, Hani Przybylskiej z klasy I c. Dziękujemy uczniom za zaangażowanie, włożony trud i poświęcony czas.
Informacja

Szanowni Państwo.
Zgodnie z kalendarzem roku szkolnego wiosenna przerwa świąteczna dla szkół wszystkich typów trwa od dnia 18 kwietnia (czwartek) do dnia 23 kwietnia 2019 r. (wtorek).
W dalszym ciągu proszę o śledzenie informacji podawanych na profilu społecznościowym oraz stronie internetowej szkoły.
Z wyrazami szacunku - Janusz Długokęcki
ZAPROSZENIE

Komunikat dla rodziców

KOMUNIKAT STRAJKOWY !!!
W związku z decyzją Komitetu Strajkowego o kontynuacji protestu informuję, że protest nauczycieli w Szkole Podstawowej nr 3 im. Bolesława Prusa został przedłużony do dnia 17 kwietnia 2019 r.
1. W dniach 11 – 12 kwietnia szkoła zapewnia opiekę uczniom, których rodzice zadeklarowali taką konieczność (w tym posiłek dla uczniów korzystających na co dzień ze stołówki).
2. W dniach 15 – 16 – 17 kwietnia (Egzamin Ósmoklasisty) nie będą wydawane posiłki (korzystający ze szkolnej stołówki, byli o tym informowani na początku miesiąca i za te dni nie były pobierane opłaty). Szkoła zapewnia w tych dniach opiekę dla uczniów klas I – VII, których rodzice nie mają takiej możliwości.
3. W dniu jutrzejszym odbędzie się zebranie zespołów nadzorujących przebieg egzaminu i po spotkaniu zostanie podana osobna informacja dla zdających.
Z poważaniem – J. Długokęcki
Finał w Wojewódzkich Biegach Przełajowych, Namysłów 4 kwietnia 2019 r.


MISTRZOWIE WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO: 1. Szymon Drobina, 2. Michał Filipek, 3. Mateusz Gala, 4. Borys Głód, 5. Nikodem Kiedos, 6. Grzegorz Maj, 7. Gracjan Matyjasek, 8. Patryk Michalkiewicz, 9. Igor Rudzki, 10. Marcel Szyporta.
WICEMISTRZYNIE WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO: 1. Julia Gala, 2. Michalina Golec, 3. Nadia Kaczmarzyk, 4. Joanna Marek, 5. Magdalena Marek, 6. Martyna Pawłowska, 7. Katarzyna Kosmala, 8. Marlena Pietrusiak , 9. Anna Sebzda, 10. Laura Strzyż, 11. Hanna Zuzel.
GRATULACJE!!!
Szkoła w walce z czerniakiem
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w programie profilaktyki czerniaka. Celem programu było zwiększanie świadomości społecznej w zakresie czerniaka poprzez popularyzację metod skutecznej profilaktyki. Uczniowie klas VII i VIII wzięli udział w specjalnych pogadankach na temat ,,czerniakowego abecadła”, poznając pierwsze symptomy rozwijającej się choroby.
Organizatorem akcji było Studenckie Koło Naukowe Onkoma przy Klinice Gastroenterologii Onkologicznej w Centrum Onkologii – Instytucie im. Marii Skłodowskiej – Curie w Warszawie we współpracy z Akademią Czerniaka – sekcją naukową Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej.
Poniższy link do folderu zawiera ulotkę, plakat (oba pliki są w formacie PNG) oraz sześć krótkich filmów prezentujących zasadę ABCDE w czerniaku. Filmy z numerami 1-5 omawiają poszczególne litery w zasadzie ABCDE czerniaka, natomiast film oznaczony jako numer 6 stanowi podsumowanie tej zasady. Równocześnie informuję, iż filmy oznaczone numerem 2 i 6 zawierają fragmenty z udziałem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy.
Link:
https://drive.google.com/drive/folders/1eDjd43t0_bAjXpddoZM5zhHdQCzehEL9?usp=sharing
Informacja dla rodziców
  Przypominamy,
  że w szkole mogą być zorganizowane
  zajęcia z etyki dla uczniów, których rodzice
  zadeklarują chęć udziału swoich dzieci w takich
  zajęciach.


  Ocena z etyki
  - podobnie jak z religii -
  jest wliczana do średniej ocen!!!!

  Informujemy,
  że uczestnictwo w zajęciach z religii nie wyklucza
  możliwości uczestnictwa w zajęciach z etyki.
Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej w roku szkolnym 2019/2020
13 marca 2019 r.

  INFORMACJA !

  DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 IM. BOLESŁAWA PRUSA W NAMYSŁOWIE PRZYJMUJE ZGŁOSZENIA DO KLASY I W ROKU SZKOLNYM 2019/20 DZIECI ZAMIESZKAŁYCH W OBWODZIE SZKOŁY. PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ DZIECI Z OBWODU SZKOŁY DO 29.03.2019 r.

  ( Druk zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej do pobrania w sekretariacie szkoły lub na stronie internetowej szkoły w zakładce dla rodziców)
  SERDECZNIE ZAPRASZAMY

  Granice obwodu Szkoły Podstawowej nr 3 im. Bolesława Prusa w Namysłowie obejmują następujące ulice: Akacjowa, 1 Maja, Adama Mickiewicza, Bohaterów Warszawy od nr 7, Cicha, Stefana Drzewieckiego, Fabryczna, Jaśminowa, Józefa Piłsudskiego, Kalinowa, Kombatantów, Konwalii, Kresowa, Kwiatowa, Letnia, Lwowska, Łączańska, Łąkowa, Makowa, Malinowa, Na Skarpie, Nad Widawą, Orląt Lwowskich, Pamięci Sybiraków, Partyzantów, Plac Powstańców Śląskich, Plac Wolności nr 1,3,5, Polna, Stanisława Sworowskiego ,Józefa Rabiegi, Radosna, Różana, Skwer Kazimierza Wielkiego, Słonecznikowa, Spokojna, Tulipanowa, Wesoła, Wileńska, Wiosenna, Władysława Sikorskiego, Wrzosowa, Wschodnia, Zielona, Zimowa oraz sołectwo: Łączany.

Nikolaustag, 9 grudnia 2018 roku

Dnia 9 grudnia 2018 roku w Namysłowskim Ośrodku Kultury, tradycyjnie w druga niedzielę adwentu, odbyło się przedstawienie mikołajkowo – adwentowe dla członków Towarzystwa Mniejszości Niemieckiej na Śląsku Opolskim - oddział w Namysłowie. Jak każdego roku odwiedzili nas goście z Niemiec, przewodnicząca oraz członkowie Namslauer Heimatfreude – Niemieckiego Stowarzyszenia Dawnych Mieszkańców Namysłowa, którzy obecnie mieszkają na terenie Niemiec. Uczniowie wraz z opiekunami, Beatą Bukowską i Różą Gerlach przygotowali montaż słowno – muzyczny w języku niemieckim. Piosenki adwentowe i kolędy wprowadziły nas w nastrój bożonarodzeniowy a całe przedstawienie spotkało się z ciepłym przyjęciem, nagrodzono nas gromkimi brawami. Jest to spotkanie, które wpisało się na stałe do kalendarza imprez naszej szkoły kilkanaście lat temu i jest z powodzeniem kontynuowane. Serdeczne podziękowania kierujemy do Pani Elżbiety Wołoszyn, dzięki której Św. Mikołaj obdarował naszych aktorów paczkami.
Wycieczka do Drezna, 7 grudnia 2018r.

Dnia 7 grudnia 2018r. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami byli na wycieczce w Dreźnie, w jednym z najpiękniejszych miast w Niemczech. „Florencja nad Łabą”….bo tak nazywane jest Drezno, niesamowite miasto zachwyciło nas bogatymi zbiorami sztuki a imponujące zabytki architektoniczne wywarły niesamowite wrażenie. Zwiedziliśmy stare miasto: barokowy Zwinger, Zamek Królewski, Operę Sempera, Nadworny Kościół Katolicki, pałac „Taschenbergpalais” zbudowany specjalnie dla hrabiny Cosel. Przy pomocy pani przewodnik doszukiwaliśmy się polskich akcentów w Dreźnie. A jest ich sporo jak się okazało.
Zwieńczeniem wycieczki był pobyt na jarmarku bożonarodzeniowym – jednym z najstarszych i największych w Niemczech, obowiązkowa atrakcja w czasie adwentu.
Drezno jest miastem, w którym można poczuć ducha historii, aktywnie wypocząć i dowiedzieć się czegoś więcej o zwyczajach i mentalności naszych sąsiadów a nasz pobyt w Dreźnie wiele nas nauczył. Kto nie pojechał z nami, ma czego żałować.
100. ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI


W związku z wejściem w życie aktu prawnego ustanawiającego dzień 12 listopada 2018 r. Świętem Narodowym i dniem wolnym od pracy z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę składam wszystkim członkom społeczności szkolnej życzenia godnego, pogodnego i radosnego świętowania tak wspaniałego jubileuszu w atmosferze dumy i szacunku dla starań wielu pokoleń naszych przodków.

Janusz Długokęcki – dyrektor szkoły.
Projekty
AKADEMIA BYSTRZAKA

KLUCZ DO KOMPETENCJI

Dla uczniów
KONKURSY

Pogoda
Copyright © 2010

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

5,513,168 unikalnych wizyt

Original DAJ Green Theme by: Dustin Baccetti · Ported for PHP-Fusion v6 by: Fuzed Themes · Converted to PHP-Fusion v7 by B.Galla