Szkoła Podstawowa Nr 3 w Namysłowie
 
  Październik 26 2020 02:49  
 
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 60,443
Najnowszy użytkownik: awoxi
Nawigacja
Strona główna
Dane teleadresowe
Historia szkoły
Dla rodziców
ŚWIETLICA/STOŁÓWKA
Sport w Trójce
Wirtualna biblioteka
Psycholog
Wirtualna świetlica
Samorząd Uczniowski
Szukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia, 28 września 2018r.

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia (ŚDTM) (ang. World Multiplication Table Day) odbywa się każdego roku w ostatni piątek września. 28 września 2018 roku szkoły z różnych stron świata uczestniczyły w tym wydarzeniu. Dzień ten ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mieli najlepszą okazję nadrobić te zaległości. W tym roku w naszej szkole Pani Izabela Gacek zorganizowała w klasach czwartych konkurs, który składał się z dwóch etapów. I etap wyłonił w każdej klasie Mistrza, a następnie w II etapie stoczyli oni walkę o tytuł Szkolnego Mistrza Tabliczki Mnożenia Klas Czwartych. Zwycięzcą został uczeń klasy IVb Tomasz Kędra. II miejsce zajęła Maja Węgrzyn z klasy IVe, III miejsce: Ksawery Simlat z kl. IVa oraz Maciej Rudzki z kl. IVc.
GRATULACJE!!!

Konkurs rysunkowy OGPR

W maju 2018r. Fundacja Opolska Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza zaprosiła dzieci do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt: "OGPR na co dzień" czyli wszystko na temat,czym zajmują się ratownicy z OGPR. Uczniowie naszej szkoły przygotowali 10 prac i wszystkie brały udział w konkursie. Z początkiem nowego roku szkolnego czekała nas niespodzianka. Wśród laureatów konkursu znalazły się 3 prace uczniów naszej szkoły. Na I miejscu praca Antoniny Kalbrun z klasy Vc, III miejsce praca Magdaleny Marek z klasy Vc oraz miejsce IV wspólna praca Martyny Rabendy i Natalii Wiśniewskiej z klasy VII b. Laureaci otrzymali nagrody i dyplomy. Pozostali uczestnicy Hanna Majcher Ve, Maks Maryniak IVa, Magda Chrzanowska Ve, Natalia Woźniak Va, Jakub Stopa VII c, Wiktor Szołdra Vc oraz Pola Tyszkowska Va otrzymali pamiątkowe dyplomy za uczestnictwo w konkursie plastycznym. Wszystkim serdecznie gratulujemy ;)
Podręczniki 2018/2019
Klasy I-VIII w roku szkolnym 2018/2019 otrzymają większość podręczników we wrześniu NIEODPŁATNIE (do wypożyczania w szkolnej bibliotece).
PONIŻSZE PODRĘCZNIKI LUB ĆWICZENIA UCZNIOWIE ZAKUPUJĄ WE WŁASNYM ZAKRESIE (RELIGIA W KLASACH I-VIII I JĘZYK NIEMIECKI W KLASACH I-VI)

Wykaz podręczników na rok szkolny 2018/2019 w zakładce dla rodziców.

INFORMACJA

SEKRETARIAT SZKOŁY
od 25 czerwca do 31 sierpnia 2018 r.
czynny dla interesantów
od godz. 9:00 do godz. 13:00

w dni robocze także kontakt telefoniczny
w godzinach 8:00 - 15:00
tel. 77 410 05 74

Zaproszenie

Zapraszamy wszystkich rodziców, którzy nie są bezkrytyczni wobec swoich dzieci, którzy mają pytania i wątpliwości...
Informacja dla rodziców klas trzecich
Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego DEUTSCHFREUND

Kolejny raz uczniowie naszej szkoły licznie wzięli udział w XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego DEUTSCHFREUND. Konkurs przeprowadzono 15 listopada 2017r. pod nadzorem komisji szkolnej. W konkursie uczestniczyło 6 863 uczniów z 362 szkół na terenie Polski. W województwie opolskim 226 uczniów z 14 szkół. Z naszej szkoły do konkursu przystąpiło 17 uczniów z klas V-VII. Biorąc pod uwagę ilość startujących uczniów cieszy nas niezmiernie ogromny sukces naszych trzech uczennic.
1. Roksana Perzanowska, uczennica klasy VI b – 1 miejsce w kraju, 1 miejsce w województwie opolskim – 94,17% poprawnych odpowiedzi.
2. Julia Sobczak, uczennica klasy VII c – 27 miejsce w województwie opolskim, 414 miejsce w kraju.
3. Karolina Bajsarowicz, uczennica klasy Vb – 27 miejsce w województwie opolskim, 513 miejsce w kraju.
Roksana otrzymała od organizatora konkursu firmy ŁOWCYTALENTÓW „JERSZ” nagrodę w postaci obozu letniego podczas wakacji 2018 a wszystkie trzy uczennice zostały nagrodzone książkami i dyplomami. Każdy uczestnik dostał pamiątkowy dyplom za udział w konkursie.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Informacja!

  INFORMACJA !
  DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W NAMYSŁOWIE
  OGŁASZA ZAPISY DO KLASY I W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

  DZIECI ZAMIESZKAŁYCH W OBWODZIE SZKOŁY.

  Przyjmowanie zgłoszeń dzieci z obwodu szkoły do 15.03.2018 r.
  (zgłoszenia do pobrania w sekretariacie lub na stronie internetowej szkoły w zakładce dla rodziców)

Wycieczka do Centrum Nauki Kopernika - Warszawa, 1 grudnia 2017 r.

Dnia 1 grudnia 2017r. uczniowie klas V naszej szkoły wraz z opiekunami pojechali na wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Wyjazd został zorganizowany w ramach projektu "Klucz do kompetencji w Szkołach Podstawowych Powiatu Namysłowskiego”, który jest częścią Regionalnego Programu Operacyjnego województwa opolskiego. Dla wielu z nas był to pierwszy pobyt w naszej stolicy. Na miejscu okazało się, że Kopernika się nie zwiedza, nie ma wyznaczonych ścieżek ani przewodników. Daliśmy się ponieść swobodzie. Kierowani własną ciekawością, odkrywaliśmy pasje, o jakie nawet się nie podejrzewaliśmy. Każdy zwiedzał to, co go zainteresowało i zwróciło uwagę. Miłym zaskoczeniem okazał się fakt, iż eksponaty w Koperniku są przeznaczone do używania! Tutaj wszystkiego należało dotknąć, pociągnąć, sprawdzić, przekręcić, usiąść, podskoczyć, wypróbować lub krzyknąć – aby uruchomić eksponat. Mogliśmy rozmawiać i pytać. Były to stacje doświadczalne, które ożywały, kiedy ich dotykaliśmy. Mogliśmy przeprowadzać doświadczenia, angażując wszystkie zmysły. Każdemu udzieliła się „naukowa atmosfera eksperymentowania”. Był to dzień pełen wrażeń, niesamowita wycieczka, inspirująca do obserwacji, doświadczania, zadawania pytań i poszukiwania odpowiedzi. Uczeniu się w Koperniku sprzyjały różnorodne przestrzenie edukacyjne. Przez okna tarasowe mogliśmy podziwiać Wisłę, most Świętokrzyski i Stadion Narodowy PGE. Warszawska Syrenka, stojąca w pobliżu Centrum Kopernik, nie jest widoczna przez zamknięte o tej porze roku okna. Niestety nie mogliśmy również zwiedzić ogrodów na dachu, ponieważ w grudniu są nieczynne i nie byliśmy w planetarium "Niebo Kopernika" ale jest to wspaniały powód aby wrócić do Warszawy jeszcze raz ;)
Dzień Pluszowego Misia - Namysłów, 24 listopada 2017 r.

24 listopada 2017r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji uczniowie przyszli dziś do szkoły w towarzystwie swoich pluszowych przyjaciół. Zajęcia obfitowały w zabawy oraz zadania związane z misiami. Do klasy lll f przybył nowy kolega- Miś Gustaw, który na stałe zamieszkał w sali 22. Gustaw w każdy weekend będzie odwiedzał innego ucznia w jego domu. Każde dziecko; na pamiątkę wspólnie spędzonego czasu z misiem; zostawi notatkę w jego pamiętniku. Ten dzień pokazał jak bardzo dzieci kochają misie i jak ich potrzebują.
Koło przyrodnicze w klasie IIIf

Zajęcia dodatkowe w naszej szkole ruszyły pełną parą. Dużym zainteresowaniem cieszy się koło zainteresowań przyrodniczych w klasie lll f. Uczniowie tej klasy w listopadzie odkrywali tajemnice kosmosu. Teraz już każda z ośmiu planet Układu Słonecznego jest im dobrze znana.
Projekty
AKADEMIA BYSTRZAKA

KLUCZ DO KOMPETENCJI

Dla uczniów
KONKURSY

Pogoda
Copyright © 2010

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

5,513,191 unikalnych wizyt

Original DAJ Green Theme by: Dustin Baccetti · Ported for PHP-Fusion v6 by: Fuzed Themes · Converted to PHP-Fusion v7 by B.Galla